» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft Word - odesílání souboru

Dobrý den,potřebuji odeslat bakalářskou práci vytvořenou ve Wordu. V dokumentu jsou tabulky propojené s dokumentem vytvořeném v Excelu. Než jsem do dokumentu tabulky přidala, šel bez problému odeslat ke konzultaci emailem. Po přidání tabulek nejde dokument odeslat. Jakémukoli příjemci se zobrazí místo obsahu dokumentu error. (zkoušela jsem odesílat emailem, na Facebooku i přes úschovnu) Po uložení tohoto dokumentu na plochu, se změnila i ikona uloženého dokumetu. Nevíte, kde je chyba? Počítač, na kterém jsou vytvořeny je mcbook air

Odpovědi na otázku

Keď to dáte uložiť ako PDF, tak by už taký problém vzniknúť nemal.

Odpojte propojení. Jo, a PDF je jistější cesta - také se dá opoznámkovat.

Děkuji, ale vedoucí chce bohužel soubor pouze ve wordu. Mohu se zeptat, jak vypnu propojení? Děkuji

Nemám Word - musíte počkat na někoho, kdo jej má (pokud možno ve stejné verzi). Hledal bych to ve vlastnostech tabulky, ve vlastnostech dokumentu ...Také je možné, že jste neodeslala dokument, ale jen jeho zástupce.

Vybrat všechny, pravým: Propojený objekt typu Worksheet, Propojení, Zrušit propojení.

Potom musíte poslať dokument vo worde ale aj ten prepojený dokument v exceli, vtedy to bude správne aj na inom pc.

To už jsem zkoušela, bohužel to nefungovalo.

Tak je tam niečo nesprávne, neviem ako to potrebujete mať, je tam viac možností ako vraziť do wordu tabuľky, ako sú veľké a podobne.

"Po uložení tohoto dokumentu na plochu, se změnila i ikona uloženého dokumetu."Věnujte ještě pozornost mému upozornění: "Také je možné, že jste neodeslala dokument, ale jen jeho zástupce."

Doporučuju po mnoha zkušenostech nevkládat ani grafy, ani tabulky apod. jako vložené (OLE) objekty - stačí málo a celé se to roze*ere. Do finálního dokumentu vlož tabulky jako normální tabulku bez propojení - nevím, jak přesně tomu Word říká, mrkni, co nabízí Vložit jinak.