Microsoft v.s. Poradna

Zaslouží si produkty velkého Billa tolik pozornosti a pěněz či obráceně   ? ? ? ? ?JoeP.S.Pro méně chápavé - Stojí investovat tolik námahy a peněz do zmetku ? ? ? ?Odpovědi zasílejte na  - ZaBoleníHlavy.cz - viz: Příspěfky Poradna

Odpovědi na otázku

Jisté je že se na Poradně řeší problémy nejen M.S. ale i HW !Géza

A i Linuxu a jineho SW.

Microsoft 99% versus 1% cokoliv jiného, tak taková je realita na trhu. Proto je tady tolik otázek na toto téma.