» Poradna » Programy

Microsoft Visual Studio C++

Nainstaloval jsem si ze servru Microsoftu tento program a po napsání a odladění jednoduchého programu jsem zjistil, že se mi nevytvořil spustitelný soubor, tedy soubor s koncovkou .exe, ačkoliv překlad programu proběhl v pořádku, a to jak v příslušném adresáří tak ani nikde jinde na disku. V čem je problém. Program jsem stáhl zadrma. Není chyba právě zde? Václav Jan Strach, děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Jediny problem vidim,ze bud nie je nainstalovany alebo spravne nakonfigurovany kompilator.

...jaký C++ projekt máš ??? C++/CLI ? C++/CX ? nebo "nativeC++ x32/x64" ??? EXE se musí vytvořit .. asi blbě koukáš protože pokud se ti spustí pak musí existovat .. soubor ".obj" nejde spustit ..

Pokud to je založené jako běžná aplikace (a ne třeba knihovna), běžně se sám dělá .exe do "jméno\bin\Debug" a při releasu myslím do "jmeno\bin\Release" - nebo tak něco..

Opravdu máty projekt nastavený správně jako spustitelný ne a např jako knihovnu? Pokud ano, výsledný EXE musí být tam, kde máte nastaveny cesty...