» Poradna » Programy

Microsoft visual c++ runtime library

Zdravým, mam klavesnici Logitech G19 a když spustím software který u ní byl přiložen spustí se okno microsoft visual c++ runtime library (neodpovídá).. Kdyby nekdo vedel jak na to prosím napište. Děkuji předem...
clip2net.com ...

Win7 ultimate x64

Odpovědi na otázku

Vždyt ti to tam v té origoš.tabulce jasně píšou,co potřebuješ.

Muzete mi presne rict co nebo kde ? Protoze kdybych to videl tak bych asi tohle tema nerozjizdel..

( SMS ve tvaru) DMS CHARITAPOMOC zašlete na číslo 87777...a odpovim