» Poradna » Programy

Microsoft Visual C++, aktualizace

Jsem obyčejný uživatel, co se snaží aktualizovat programy kdykoliv zjistí, že existuje nová verze. Driver Booster mně doporučuje aktualizaci Mikr. Visual C++ 2012,2010a2008 a proto si mám zakoupit profesionální edici. Nic nevyvíjím, proto Visual Studio nijak vědomě nepoužívám. Mám nainstalovaný WIN 10, k čemu mi aktualizace těchto programů bude - je vůbec nutná.DěkujiMil. Ejem

Odpovědi na otázku

Ano, je nutná - pro autory Drive Boosteru a podobných kravin aby měli co žrát.Pro tebe je to k ničemu, pokud mermomocí chceš, pošli jim peníze přímo.A tyhle kraviny dej z PC pryč!!

Děkuji všem, a to mocMíla Ejem

Driver Booster šíri hoax, mal by sta sa ho zbaviť.

MS Visual C++ 2005 atd. Redistributable používají různé programy - aplikace. Které si to samy ohlídají a vyžádají instalaci. Netřeba se v tom hrabat a už vůbec ne s DriveBooster.