Microsoft update - touchpad

Dobry den,pri prechodu na win 8.1 mi neslape na 100% touchpad, myslim tim scrollovani po prave strane touchpadu. Zadny z ovladacu pres stranky vyrobce ntb nefungoval, az pred nejakym casem mi byla nabidnuta aktualizace touchpadu skrz microsoft update a vse slapalo. Bohuzel prisel re-instal windows a ted nevim, jak se sam pricinit o to, abych driver dostal znova. Da se nekde pres stranky microsoftu dohledat ?Dekuji

Odpovědi na otázku

Kdo je jeho výrobce? Synaptics, Alps...?Zkus tohle, je tam hromada nastavení:http://www.synaptics.com/resources/drivers/