» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft store

Ahoj mám Windows 10 a nevidím mezi aplikacemi Microsoft store ano když jsem přeinstaloval Windows tak ho tam stejně nevidím. pomůže mi prosím někdo? Děkuji předem za jakoukoli radu.

Odpovědi na otázku

zkousel jste to vypnout a zapnout? /rada ze serialu IT. me nesel windows store, kdyz jsem si windows stahl z piratebay, pak se mi nainstalovala aktualizace s oznacenim 20H2 a voala store mi zacal fungovat.

lžeš. Pokud Windows 10 přeinstaluješ tak tam Store vždycky je. Hned ve start menu a taky na hlavním panelu.Pokud přecijen ne (nevěřím) tak stačí zmáčkonout klávesu Win a začít psát "Store"Jakou edici Win10 máš ?

Mam windows 10 enterprise

tazko aj to sotva. Chod za firemnym ITckarom, ten ti to opravi. Ako sukromna osoba enterprise nemas nabeton.

A zkusils zadat "store" do vyhledávacího řádku windows 10?

Pokud je to pokračování seriálu: https://www.zive.cz/ tak by bylo zajímavé vědět, jakým způsobem jsi ty windows přeinstaloval. To by jistě napovědělo