MICROSOFT SLPLNIL SVUJ SLIB A JE TO TU...

DAVA ZDARMA PROGRAM PROTI SPYWARE A KONECNE MICROSOFTW ZACINA PROTI SPYWARE BOJOVAT PROGRAM SI MUZETE SPOLU S NAVODEM STAHNOU NA www.spyware.er.cz

Odpovědi na otázku

Hm, co to je zase za reklamu? Jestlipak ten soft najde i spyware Alexa, který dává Microsoft do instalace IE?

Není tohle převlečený Bobáň,s tou Alexou by mne to taky interesovalo!-origoš smajlík!!!

No s tou Alexou by mě to též zajímalo, ale na ddruhé straně mi to našlo nějaká svinstva, která nechala Ad-Aware a Spyboot klidnými.

 panebože to je politika : než udělat bezpečnej IE a widowsy, tak raději udělaj program proti spyware