» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft Security Essentials přestal automatický stahovat vírové definice

Security Essentials nestahuje automatický vírové definice.Ručně aktualizace lze instalovat bez problému. Mám Windows 7 Home Premium. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

ako dlho to trva? nerobil by som hned paniku

Použij opravu "Fix it" ze stránek MS nebo program rovnou přeinstaluj.

Není lepší přejít na Windows Defender.Ten skoro denně posílá automatické aktualizace.http://support.microsoft.com/find-solutions/windows/wi...

Nainstaluj si jakykoliv skutecny, treba i free antivir. AV od MS je spis pocitova zalezitost s minimem funkci a moznosti. I ten nejobycejnejsi antivir je dnes naslapany mnoha funkcemi a diagnostikou, ktere te lepe ochrani, nez hracka od MS. Ano, zatezuji vice system, ale to uz je dan za skutecne bezpeci. Bez toho to nejde.

Ruční aktualizaci bych spíše považoval za výhodu. Provedu, když mám komp jalově zapnutý.

Nejsi sám,mě se SE také přestal na Win.8.1 automaticky aktualizovat.

W8 má Defender již v instalaci a normálně aktualizuje.Naposledy včera.