» Poradna » Ostatní

Microsoft Powerpoint 2010-chybová hláška

Dobrý den,dnes jsem v Powerpointu vytvářel prezentace a teď ji nemůže ani počítač najít.V otevíraných prezentacích je psána,ale nejde otevřít a píše to:Cesta nebo název jsou pro soubor neplatné.Ověřte správnost cesty a názvu souboru.Co mám dělat???

Odpovědi na otázku

Sksu ju premenovat a dat jej kratsi nazov a umiestni ju do pricinka s kratskou cestou, napriklad na plochu.

Problémem je,že tuto prezentaci nenajde počítač.V sekci naposledy otevřené je psána,ale nejde otevřít a píše hlášku(viz výše).Podle Vás,jak to mám teda přejmenovat,když to nikde není v počítači.

vytvořit prezentaci znova a řádně uložit