Microsoft Outlook(blokáda mailov)

Mám Windows XP Professional EN, využívam e-mailovu schránku od poskytovatela internetu T-comu cez Microsoft Outlook. Pred mesiacom som mal počítač v oprave, reinštaloval som windows, a každý den mi príde do pošty tak jeden nežiadúci mail (anglické,žiadosti o poslanie peniazí na účty, rozne reklamy), a prišli mi aj za obdobie ked som počítač nepoužíval, ako ich mám obmedziť aby mi nechodili. Používam antivir, firewall.Alebo je neaký iný freeware program v ktorom môžem používať mailovú schránku od T-comu, podobne ako u MOutlooku (aby som sa nemusel prihlasovať na neakom portáli stále cez heslo)?Moc dík.

Odpovědi na otázku

Nežádoucího adresáta přidat do nevyžádaná pošta.jednoduché a funguje.

Nejlepší je používat THUNDERBIRD na http://www.czilla.cz/