» Poradna » Programy

Microsoft Outlook a více složek Doručená pošta

Dobrý den. Rád bych se zeptal na vaši zkušenost s Microsoft Outlook a více složek Doručená pošta. Aktuálně mám dva emailové účty - pracovní a soukromý - a pro ně dvě samostatné složky Doručená pošta. V obou se však často objevují podobné věci a není příliš ideální vytvořit si pro oba účty složku s podobným názvem [a potom hledat v obou ten správný email].Uvažuji o tom, že vše spojím do jedné složky Doručená pošta... Děkuji předem za vaši zkušenost. Marcel

Odpovědi na otázku

Nepride mi to ako dobry napad najma kvoli prehladnosti. Radsej by som pouvazoval o poiziti mail rules, ktore budu triedit tie maily do zvlast foldrov bez potreby rucnych zasahov

Děkuji za potvrzení. Musím souhlasit, že je to hodně nepřehledné a vyřeším to pomocí pravidel...