» Poradna » Programy

Microsoft Office2007 instalace a nastavení

Je možné některé funkce co nebudu používat odinstalovat nebo je nutnost nová instalace a v nastavení pouze vybrat Microsoft Office Word a Exel

Odpovědi na otázku

Součásti které nepožaduješ je nejlepší vynechat už při instalaci. Nicméně je lze odebrat i dodatečně. Běž do "Přidat/odebrat programy" vyber MS Office ale místo "Odinstalovat" zvol "Změnit". V následujícím dialogu si vybereš co chceš odstranit.Zřejmě budeš potřebovat instalační disk (nebo soubory).

Tak jsem součásti které nepožaduji vynechal ale aktualizace se stahují i pro vynechané.Jak postupovat potřebuji nastavení stahovování aktualizací automaticky.používám antivir MSE

Balík MS Office pri prvej inštalácii automaticky vytvorí komplet registračnú databázu v zložke C:\MSOCache\All Users\*.* ktorá je určená pre prípad opravy poškodeného Office aj bez inštalačného média. Automatické záplaty MS Office sú zviazané s vyhľadávaním a sťahovaním záplat Windows zo serverov MS. Vyhľadávanie máš nastavené WU - Services - auto.

Pokud máš opravdu nainstalovaný pouze Word a Excell, není důvod aby se ti stahovaly aktualizace např. na Outlook a další komponenty když v PC vůbec nejsou.Takže ta tvoje instalace bude nějaká podivná...Lze stáhnout a nainstalovat nikoli celý balík Office, ale standalone aplikace. Ale pouze pro 2010.

Ano mám nainstalováno pouze Word a Exel ale nabízené aktualizace jsou i na Office suites stále jen přesouvám do položky skryté aktualizace už jich je více jak 45.

Podle mého názoru se s tím nemusíš drbat. Každá aktualizace hledá soubory, které má aktualizovat. Když žádné nenajde, nic neaktualizuje. Sice to trochu zdržuje a zbytečně se to stahuje, ale myslím, že je to zbytečná práce (to skrývání).