» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 jsem dostal od Microsoftu nějaký akci zdarma. Mám dotaz půjde to přenést na jiný počítač. Byl to nějaký dárek měl jsem Office 2010 na jeden počítač jenom ten štítek jsem dostal Office 2013 ,k nějakému výročí Microsoftu.

Odpovědi na otázku

Prectete si podminky, tam vam to urcite napsali jak muzete licenci na o2013 pouzivat.

zkusil jsem to bohužel nejde aktivovat. Píše překročen počet aktivací .A po telefonu to nejde píše téhle produkt nejde aktivovat po telefonu.Co radíte .Nechci kupovat další licenci. Potřebuji pro domácnost nebo student.

a odinstalovals to z toho prvního PC, než jsi to zkusil aktivovat na tom druhém?

Někde tam musíš mít informaci o licenci a podmínkách. Je ale klidně možné, že to přenést nepůjde, že je to navázané na ten PC, na kterém jsi to aktivoval.

ještě jsem našel Windows Office 2010 nevím jestli to půjde na Windows 10.Tam píšou nepřenosná licence, tam to půjde? Taky jenom kartička s kódem.

U čeho píšou nepřenosná licence?BTW pořád máš možnost použít LibreOffice. Používal jsem je na škole, používám je i v práci. Jsou zdarma.

https://www.mall.cz/kancelarske-aplikace/micr... mám namysli tenhle produkt Office 2010