» Poradna » Programy

Microsoft net framework

ahoj lidi, mám takový problém... chtěl jsem si nainstalovat micrsoft .NET framework na windows 10 enterprise,ale píše mi to: ´Produkt .NET Framework 4.7 není v tomto operačním systému podporován,,a nevím co dál... přitom by to mělo jít... mám přeci windows 10 :Dděkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

no právě že to já zkoušel :D nejde

Sice to neřeší problém, ale jsi si jistý, že vůbec verzi 4.7 potřebuješ?

potřebuji.. no ani ne :D spíš mi kvůli tomu nejde CS:GO :)

Tak pro to určitě verzi 4.7 nepotřebuješ.

4.7 ne, ale 4.6... ale prave ze od 4.6 to už nejde :(

Proboha, vždyť vám W10E jasně sdělují, že to nepůjde. Enterprise verse je pro firmy a u těch se nějaké vylomeniny Microsoftu nepodporují. Firmy potřebují stabilní systém a Microsoft vcelku správně nechce riskovat pověst W10E coby firemního spolehlivého systému. To jsou obchody za miliony a Bill Gates by o firemní zákazníky jistě nechtěl přijít. Vy jste tu šílenou cenu za Enterprise versi zaplatil? Asi ne. Tak buďte spokojen s tím co máte a nepokoušejte se to znásilnit.

Až na to, že firmám na těch Enterprise edicích často běží nějaké systémy napsané právě pro .net.

Souhlasím, ale jistě nepotřebují tu nejnovější versi. Ve W10E je jejich součástí verse 4.03319. A Creators update zatím do W10E nevnucují. Asi vědí proč.

W10E obsahuje minimálně verzi 4.6. A update nevnucují, ale zcela z jiného důvodu. U Enterprise verze si prakticky jistě řeší updaty samotná organizace a nejede to přes Windows Update.

nezaplatil :) v dnešní době skoro nikdo za windosy neplatí :) a původně jsem mnel PRO ale po aktivaci mi to přeplo na enterprise :/

Blábol.

Je v pridat upbrat soft popřípadě:viz. Microsoft: The .NET Framework 4.7 is included in the Windows 10 Creators Update.

kterou verzi tech enterprasí más? creators update, nebo nejakou starsi?

kde to mám napsané ???