» Poradna » Programy

Microsoft excel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak se dá v Excelu udělat to něco na stylu svyhledat Akorat potrebuju aby výsledná hodnota zkontrolovala 3 dané parametry a když ty parametry budou sedět tak doplní danou hodnotu z jiné buňky. Pro lepší pochopení mám šichtovnici v té mám jméno rok a měsíc a pak jednotlivé dny, pak mám další list tam mám otevírací seznam u jména, roku a dne a pak od a pak bude ještě do. No a já potřebuju aby když zadam do toho listu jméno den měsíc a rok a od aby se mi to vložilo do sichtovnice. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A ještě kdyby to všechno fungovalo po zmáčknutí tlačítka

Jako že se nic neulozi dokud ne kliknu na uložit

Tohle bez maker (VBA) nepůjde. A VBA se člověk nenaučí za hodinu.