» Poradna » Web a internet

Microsoft Edge

Dobrý den, potřeboval bych poradit nedávno jsem si koupil nový NT, ale když si zapnout Microsoft Edge tak naběhne a po cca. 5 sekundách spadne. Stáhl jsem si Chrom přes Explorer ale leží mi to v hlavě a chtěl bych používat ten Edge hlavně kvůli práci, nevíte někdo co s tím ? :)

Odpovědi na otázku

K čemu proboha k práci potřebuješ Edge? Ten nemá nic, co by měly ostatní prohlížeče a naopak mu toho mraky chybí. Je to nedodělaný šmejd. To už spíš Internet Explorer :)

Spustite údržbu, nechajte ju systém dokončiť a potom reštartujte ntb.

Edge je pořád dost taková beta verze a na práci bych to rozhodně nepoužíval a volil Chrome nebo Firefox.

Nesrandujte, Edge je už hotový prehliadač, beta bol pred rokom.

hotový je možná papírově...

Pokud potřebuješ na práci, pak používej Internet Explorer. MS Edge není zrovna nejlepší volba a Google Chrome už vůbec ne.

Oprav system ladiacim nastrojom PowerShell.Dism prikazy si vyguglialebo do powershell, sfc /scannow