» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft Edge - W10

Prosím o radu, jsem začátečnice. Někdy se mi stává, že po zapnutí PC zamrzne tl. Start a nejde spustit prohlížeč Edge z hlavního panelu. Musím udělat restart PC a potom je to v pořádku. Poradí někdo ?

Odpovědi na otázku

nainstalujte si normální prohlížeč, ušetříte si spoustu námahy a nervů

Ktorý build? (win +r a napísať winver - čo ukáže?)

Na nevýkonném PC (netuším, co máš za stroj) se toto stává běžně hlavně po spuštění, když provádí kontrolu a instalaci aktualizací. Stačí chvíli počkat (několik desítek sekund, někdy i řády minut) a mělo by se to vzpamatovat. Pokud ani čas nepomůže, pak to bude nějaká pobastlená instalace, zřejmě důsledek upgrade na pokopaný předchozí OS. Tam by to pak chtělo provést novou čistou instalaci. Na prohlížeči, který používáš, v tomto směru vůbec nezáleží. I když MS Edge u mne také nemá moc velkou přízeň.

Díky, změním prohlížeč.