» Poradna » Programy

Microsoft Edge - Automatické otevření aplikace po stažení souboru

Ahoj, nevíte prosím někdo kde se v prohlížeči Microsoft Edge nastavuje to, že po stažení souboru s příponou .m3u8 otevře rovnou přidruženou aplikaci což je v tomto případě VLC. Děkuji

Odpovědi na otázku

1. Nastaveni - Stazene soubory - aktivovat polozku Zeptat se me, co delat u kazde stazene polozky 2. Klikni na odkaz, kde je ten soubor, ktery chces stahnout a otevrit. 3. Vpravo nahore ti vyskoci okenko, jestli se ma soubor Otevrit nebo Ulozit jako. Na nic neklikej a prejdi do zalozky Stazene soubory (edge://downloads/all). 4. Tam bude polozka s tim tvym souborem a opet moznosti Otevrit, Ulozit, Zrusit. 5. Klikni pravou mysi na otevrit a zvol Vzdycky otevirat tento typ souboru.