Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000

poradí mi niekto s myšou Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000?... napriek tomu, že sú tam dvojtýždňové baterky nefunguje mi..

Odpovědi na otázku

pozri ci ti Windowsm, alebo iny system nevypína BT ako mne, ja amm sice Logitech V470 BT mys ale stava sa ze obcas raz za hodku je mys nepoiuzitelna, na 10 s , ale tie baterky si mohol minut ak sa hravas dost alebo tak

system vypina usb porty zduvodu uspory enerie lze to prenastavit aby dany port system nevypinal, a v myši baterky budou vybite ja pouzivam myš genius k notasu a bateky mi vydrzi tak 20 dni mam nabijeci tak hodim do nabijecky a jsou za hodinku nabite a muzu v klidu pokracovat v praci na notasu.

velmi sa ospravedlnujem ale ako laik si dovolím otázku ako sa dá systém prenastaviť tak aby sa daný port nevypínal..