» Poradna » Programy

Microsoft Autocollage zakoupit za eura , bankovní spojení

Koupím za hotové Microsoft Autocollage. Internetová prodejna Microsoft v Anglii vyžaduje číslo a pin platební karty, což operační systém WIN XP označuje za nedůvěryhodný server. Hledám číslo na bankovní spojeni do obchodu , nebo adresu obchodu se zasíláním na dobírku. Cena na internetu je cca 20 dolarů.

Odpovědi na otázku

"prodejna Microsoft v Anglii vyžaduje číslo a pin platební karty, což operační systém WIN XP označuje za nedůvěryhodný server"

to se nedivím, to by mi taky docela "smrdělo". Ještě jsem nezažil, že by solventní prodejce chtěl PIN. Upřímně řečeno, nevím, zda se vůbec někde PIN přes net zadává.