MicroSD

Ahoj, mám problém s microsd kartou v mobilu. Pokuď na ní videa přímo kopíruji nebo přímo stahuji videa nefungují, pokud je nejdříve stahnu do pc a pak je na ní posílám přes bluetoot tak bezproblému fungují. Zajímalo by mě čím je to způsobeno.

Odpovědi na otázku

Tak ak to funguje normálne ak pošleš na SD kartu niečo cez Bluetooth, tak s kartou nič nebude, hľadaj skôr príčinu v kábli / kontaktoch. Môže tam byť nejaký zlý spoj a pri kopírovaní zahadzovať malé kúsky videa a to potom poškodí celý záznam :)1.) Preformátuj si SD kartu2.) Stiahni si do mobilu nejaký lepší prehrávač, napríklad VLC player, ten dokáže spustiť aj poškodený záznam a uvidíš potom sám či sa ti napríklad zasekne alebo je niečo z obrazom