» Poradna » Mobily

Micro Usb to Magnetic

Dobrý večer,mám nový telefón a nechcem si na ňom veľmi pokaziť micro usb konektor tak by som si chcel kúpiť magnetický kábel..Dá sa niekde na aliexpresse nájsť lacno?Našiel som iba za 10 e a viac..Stačila by zatiaľ iba Micro to Magnetic..Kábel doma mám..Najlepšie do 5 eur..Vďaka

Odpovědi na otázku

To je zajímavé, že já mám tento konektor na mnoha zařízeních a pracuje roky, nevím proč by se měl při slušném zacházení poškodit. Navíc je to normální běžný díl na výměnu v rámci záruky.

Ale mne sa stáva že niekedy trhnem z telefonom a skončili tak už 2 konektory..A hlavne ten magnetický sa odpojí a pripojím ho naspäť..A keď záruku nemám?

Jak se k tomu chováš, takové to máš. Já dokupuji většinou pokud není prodlouženou 3 + 3 nebo 2 + 3 takže v době kdy končí je zařízení - šrot morálně.

Mne až takú záruku netreba..Zvyčajne mám mobil 2-3 roky a celú dobu má foliu ktorú mením asi raz za 1 rok a kryt ktorý obmieňam :D Inak asi nič..A navyše..Keď to kúpim nebude mi to zavadziať prí kryte?

Potom niekedy ho vyčistím..(Foťák,Fólia,repráky) A hlavne pečujem o baterku :D Už keď má 20% nebodaj menej..Hneď nabíjam..Do plna :)

U některých zařízení je dost blbě řešený a časem se vylomí z desky. Třeba Nokie N900 na to trpěla dost.

Najlepšie Aliexpress :)

Tak to budeš asi muset hledat sám (nejspíš marně) nebo si nechat zajít chuť.