» Poradna » Mobily

Micro SIM

Dobrý den,Chtěl jsem se zeptat zda-li mi na bobočce operátora oříznou SIM na Micro SIM nebo si musím SIM vyměnit a kdyby to šlo na místě jestli by to udělali na počkání.

Odpovědi na otázku

Běžně to dělají i v prodejně MT.

Jsem to doma ustřihl nůžkami - bez problémů.

Dělaj to na místě,a je to za 10 vteřin hotový Mě to udělal v ElectroWorldu přímo ten prodavač u telefonů

Ano, oříznou. Jen když jsem tam šel já, tak mě varovali, že se může stát že se simka poškodí. Pokud máš tu možnost tak si to nech u operátora vyměnit. Nové simky jsou už z výroby nařezány tak že si můžeš vyloupnout klasickou simku, micro simku a nebo nano sim. Mě tu simku vyměnili zdarma. Jednak tam byla navíc podpora LTE a pak i ta velikost. Jen to trvá o něco déle. Tj oříznutí je hotové za půl minuty, a vytvoření nové simky trvá asi 10 minut a cca po hodině se ti deaktivuje tvoje původní sim a aktivuje se ti ta nová.

Mně chtěli dát rovnou novou, protože ta stará (původně od Oskara) neumožňovala rychlé připojení k internetu