» Poradna » Mobily

Micro sd karta

Dnes jsem si koupil kingston micro sd kartu 32 gb class 4.....po vlozeni do telefonu samsung galaxy a5 (2016) se nic nedeje. Nevite kde je problem ? v jinych zarizenich funguje

Odpovědi na otázku

a jiná ti v něm funguje ?

Kupovat dnes kartu pomalou jak šnek (class 4) je velká hloupost, ani bych se nedivil, kdyby to bylo příčinou. Takže znovu a kup něco solidního, aspoň class 10.

líp vzít mobil a jít s ním kupovat. V Euronicu se mi nestalo, že by mi prodali něco nefunčního. Nebo podle manuálu. Koukne na rychlost a vybereJe rizikem kupovat i baterie. V krámu prodavač zkusí a hle stejné označení prý kompatibilní ani tuk. I v ntb se mi stalo. Chtěl orig a ta by stála 2 400 kčNemáme kč na levné věci