» Poradna » Programy

Mi Home

Dobrý den,jde nainstalovat na pc win. 10 Mi Home?A jestli ano poradíte kde stáhnout aplikaci na win.10.Děkuji.

Odpovědi na otázku

nejde.

Jde, ale musi se nahodit emulace Androidu.Primou instalaci na Windows nema

Zkoušel jsem to, ale žádná hitparáda to nebyla, tak jsem to, když jsem si uvědomil, že na telefonu je to pohodlnější, smazal.

Přesně tak. Pokud se na to musel zeptat, tak je celkem jasný že s emulátorem androidu se nemá cenu zabývat.

Mi home je program ke kameře.Mám ho na mobilu android ale chtěl bych jestli by to šlo i na win.10.

mihome nieje program ku kamere ale program k vsetkym xiaomi zariadeniam