» Poradna » Ostatní

Mi band 5 - pauzování při workout

Ahoj. Mám od updatu problém s tím, že i při zapnutí workout chůze náramek tu aktivitu pořád pauzuje, i když chodím. Je to děsně otravné a nevím, co s tím. Automatickou pauzu mám v nastavení vypnutou, ale náramek to dělá neustále. Je ještě nějaký fígl nebo nějaké skryté nastavení? Asi to bude nějakou chybou, kterou přinesl update? Díky.

Odpovědi na otázku

Když mi můj Mi band 2 začal po updatu softwaru dělat, co chtěl (třeba měřil spánkové rytmy, i když jsem je měl v telefonu vypnuté), pomohlo mi zresetovat band do výrobních nastavení.

to jsem samozřejmě zkusila, ale nic. tak jsem se spíše ptala, abych případně zjistila, jestli to tak blbne jen mně, nebo to tak prostě blbě vymysleli :))))