» Poradna » Mobily

Mi 10 Lite samovolný restart při nečinnosti

Zdravím, Mám problém s telefonem Mi 10 Lite. Po aktualizaci na MIUI 12 se sám od sebe restartuje, když je někde odložený. Děje se to náhodně, ale někdy i vícekrát za den. Jak zjistit příčinu? Dokonce i při nabíjení se to stalo. Nebo mám zkusit tovární nastavení?Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

A nemáš zapnuté plánování restartování.

To ne. Dělá to samo od sebe, když mobil zůstane někde ležet.

Továrním nastavením bez instalace aplikací se ověří zda to není HW závada.

Dá se nějak zjistit proč se to vypíná. Má mobil nějaký event log?

Nedá. Ale celkem jistě to bude hardwarová příčina, protože aplikace nemají k restartu přístup.

Proč harware, když se děje pouze při nečinnosti?

Android má logcat: https://play.google.com/store/searchAle z toho stejně asi sotva něco vyčteš.

Děkuji. Tohle už jsem našel, ale to už není pro mě. Ale nevím, co s tím.