» Poradna » Programy

Mezery mezi písmeny powerpoint

Zdravím, mám problém s mezerami mezi slovy v programu powerpointu (2013).Prostě píšu slovo a mezi písmeny jsou různě velké mezery.Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Jaký font?Instaloval jsi nějaké nové fonty od OS?Pokud defaultní font, pak máš pravděpodobně nastavené zarovnání chybně.Co s tím?Zarovnej odstavce smysluplně, např.:Ctrl + LneboCtrl + E

Omlouvám se za překlep; správně:fonty do OS.

ne, žádné nové fonty, bohužel Tvé kombinace nefungují

To je pravdepodobne v poradku, viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Kerning