» Poradna » Mobily

Mezera mezi rámem a displejem u mobilu

Dobrý den, koukal jsem na svůj mobil galaxy S21 ultra a přišlo mi že v každém rohu mezi rámem a displejem je miniaturní mezera, tak jsem zkusil mezi to strčit plastovou kartičku z laminovačky a bez nějakého násilný šel roh té karty tak 0.5 cm strčit do všech mezer u rohů mobilu, chci se zeptat jestli je to tak správně, třeba že to víc chrání displej při pádu na roh, nebo to už někdo zkoušel tam strčit něco takového děkuji

Odpovědi na otázku

NE, rozhodně hned reklamovat, je to odlepené. Předpokládám že je v záruce a i kdyby nebil, tak přilepení zadního krytu není ranec. Snad není ohnutý ze zadní kapsy kalhot, to už by levné nebylo :(

redaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 108.0.0.0

Správně to rozhodně není. Pravděpodobně buď dochází k odchlipování krycího skla obrazovky, nebo k prohnutí těla telefonu. V každém případě bych doporučil konzultovat toto s prodejcem, u kterého jste telefon kupoval, a případně uplatnit záruku.