» Poradna » Programy

Metro aplikace spustí pouze splash screen

Dobrý den, mám problém s aplikacemi v metru, ve Windows 8.1. Kdykoli spustím základní aplikaci od Microsoft, třeba jako Pošta, Store atd, zobrazí se jen splash screen a poté se aplikace vzpne. Splash screen se pořád zobrazuje v tom bočním panelu ale samotná aplikace se nespustí. Když jsem se podíval do prohlížeče událostí, zjistil jsem že nefunguje AppHost. Popis podtím je " Hostitel aplikace nebyl spuštěn, protože modul hostitele PlmControl Host Module::Initialize selhal s chybou 0x80040154. "

Odpovědi na otázku

Já bych potřeboval jestli by to šlo bez jakékolikv obnovy. Na internetu jsem viděl že stejný problém se vyskytuje často, a jednou také poté co byl nainstalován program Corel 4 Draw nebo tak nějak. Tento program byl u mě nainstalován někdy před vánoci, a od té doby by se můj problém mohl vyskytovat.