» Poradna » Ostatní

Meteostanice

Dobrý večer,
promiňte, nevíte, jak by bylo možno zesílit signál od teplotního čidla meteostanice po základnu na frekvenci 868 MHz? Na horách mi zamrzá studna ( vrt ) resp. voda v plast trubkách ve skruži nad úrovní terénu. Mám tam topení, což skvěle funguje, ale chci vědět kdy vypnout a zapnout. Čidlo funguje, ale signál se ztratí asi po 20m a asi 10m mi chybí. Nějaký zesilovač, repeater ? Napětí 230V není problém.
Předem mnohokrát děkuji za jakýkoliv pokus o radu a omlouvám se, že otravuji s blbostma
Nashledanou, Michal

Odpovědi na otázku

Doplnit nějaké antény na vysílač i přijímač.

Na aku vzdialenost to riesis?
Ty to zapinas manualne podla toho co sa ti zobrazi na zobrazovaci?
Nedala by sa pouzit radsej automatika spinania podla teploty v trubke?