» Poradna » Ostatní

Meteostanice Sencor SWS 9898 WiFi

dobrý den,pořídil jsem si výše uvedenou meteostanici a trápím se s připojením na WIFI. podle návodu udělám - Na PC se připojím do Weathercloud jako uživatel, připojím novou stanici a vyžádám si k ní údaje (ID a klíč). Pak se připojím z mobilu k meteostanici jako access pointu, a v nastavení si zadám potřebné údaje, mj. též připojení ke své wifi a ID a klíč pro připojení do Weathercloud. Ale stanice se nepřipojí. Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

Hovori o tom s. 7 manualu. Vsechny potrebne udaje pro pripojeni k Vasi wifi jste tam vyplnil?PS: V Sencoru asi netusi, co je to "WAP2" a co je to WPA2. ;o)

ano vyplnil

Hned pod tim nastavenim je na te strance indikace stavu pripojeni. Co Vam to ukazuje?(Toho exota vyse ignorujte, je to mistni blb. A ne vzdy ty jeho cancy hned mazou..)

bliká snaží se připojit

Cili neblika "AP", ale ikonka anteny se signalem..No.. Asi bych zkusil prepsat ty prihlasovaci udaje a nechal meteostanici pripojit pokusne k mobilnimu hotspotu.

Nuž - mýlite sa obaja!!!Prečítajte si PORIADNE celý návod. Stanica využíva pásmo WiFi, ale nie na SPOJENIE s mobilom a podobne, ale na SPOJENIE s čidlami (až 7 snímačov) - strana 5 návodu!Takže žiadne pozeranie na mobile - toto bezdrôtové spojenie je len nato, aby stanica PRIJÍMALA údaje z ČIDIEL (a toto spracuváva práve stanica - veď pracuje na VF frekvencii 868MHz. Kde v návode je nejaká 802.1 b/g/n WiFi? NIKDE!!!!!!!!!

Tu je návod!https://data.fast.eu/manual/35/35054085/350540... Špecifikácie sú na str. 19.

zkusil jsem se připojit k hotspotu a tam se stanice připojila, asi mám něco špatně nastaveno v routeru

Jaké máš nastavení šifrování wifi na routeru? Není to náhodou "WPA / WPA2 (automaticky)" (viděl jsem ji na TP-lincích)? Takle volba způsobuje u některých zařízení, že se nedokážou připojit. Pokud máš nastavenou tuto volbu, zkus natvrdo nastavit WPA2 (nebo WPA).

Tam mám WPA2

Dobrý večer, mám ten samý problém. Udělám vše podle návodu a nefunguje nic. Kodování zkouším natvrdo WPA 2, taky na auto.. Občas se tváří připojeně(zmizí nápis AP a objeví se hodiny plus svití stále ikona signalu, dokonce se objeví na ní nápis sync ale stanice je stale offline. Dokonce jsem zkoušel připojení do úplně otevřené sítě a nic. Tak jsem to zkusil přes mobilní hotspot a to běželo.hyba je někde asi v routeru/AP. Vážně nikdo nevite? děkuji