» Poradna » Počítačové sítě

Metatag

Prosím moc o pomoc. Jsem úplnej amatér na webovský stránky. Jediný co potřebuju je přesměrovat jedny stránky na jiné (jedny stránky mi dělala firma, ty fungují, teď mám novou adresu a tu chci přesměrovávat na tu první adresu), chci se to naučit. Poraďte.

1, Metatag - kam ho mám vložit, nebo v čem vytvořit stránku s metatagem? Stačí poznámkový blok? Nebohl by mi někdo nějaký takový poznámkový blok někam uploudnout?
www.jakpsatweb.cz ...

2,Administrace domény
Nastavil jsem v administraci domény, DNS toto: www.mojenovaadresa.cz CNAME www.mojestaraadresa.cz, ale nefunguje přesměrování. Nevíte někdo proč?

Odpovědi na otázku

1) meta tag se vloží mezi značky head
poznámkový blog je součástí OS, notepad nebo nano, vi pod gnu/linux

Já vím, prosil jsem spíše o ukázkový, vyplněný a hotový poznámkový blok...

Vždyt přímo na tý stránce, kterou jsi sám uvedl, máš funkční příklad.

Nikdo?

v DNS zazname mas aj A zaznam na staru adresu?

Nemám tam žádný A zaznam. V jakém má být tvaru?

www.staraadresa.cz A ipadresa

potom si nezabudni pingovat tie adresy aby si vedel kam ti to smeruje a podla toho to odladil

Udělal jsem to s tím A záznamem a něco se změnilo. Teď to ale hlásí tuhle chybu.

Not Found

The requested URL /apache2-default/ was not found on this server.
Apache/2.2.3 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch13