» Poradna » Mobily

Messengr

Dobrý den, syn si chtěl v !obilí nainstalovat messengr ale zkoušel to asi třikrát a pak ji zablokovali takže to nejde. Facebook nemá chceme ho přihlásit přes tel. Číslo. Jeden messengr má v tabletu ten funguje a ten samý profil chtěl do mobilu ale vždy mu to na stejné tel číslo vytvořili nový profil. A jak se to vždy odinstalovalo tak to zablokovali. Prosím jak odblokujeme nebo kam zavolat dekuji.

Odpovědi na otázku

Zkuste to napsat ještě jednou a srozumitelně.

když to nešlo v obilí, zkuste to v pšenici

Syn má nainstalovaný messengr v tabletu přes telefonní cislo jelikož nemá založený Facebook. Nyní dostal nový mobil a ten messengr by chtěl i v mobilu. Zkoušeli jsme to nainstalovat a přihlásit přes tel. Číslo ale pokaždé se mu vytvořil nový profil ale my chceme ten co už má v tabletu. Jde pořád o jedno telefonní číslo. V tom mobilu tu pak odinstaloval a udělal znovu ale pak mu to po zadání čísla napsalo že je to zablokovane protože se to zkouselo víckrát. Jak prosim odblokovat nebo kam zavolat? Operátor se mi vysmál děkuji

Ani se nedivím, že se vysmál, protože s operátorem to opravdu nic společného nemá. Ne, zavolat se nedá nikam a syn má smůlu, protože Messenger bez účtu FB nelze přenášet na jiné zařízení. Takže jestli chce mít jeden účet na více telefonech/tabletech, tak si bude muset zřídit FB účet.

Poskytovatelem služeb Facebooku není operátor. Stejně operátorů neplatíte za to aby se Vám staral o mobilních a jinou výpočetní techniku kterou vlastníteTakže se nedivím ,že je to pobavilo , ono zkuste zavolat výrobci nádobí, vařiče, trouby, že neumite vařit co oni na to....Ani Facebook nemá v ČR nějakou servisní linku a tak jste odkázána na to co je jen na stránkach Facebooku.

A kdyby jsme messengr odinstaloval z tabletu tak to pak v mobilu půjde? Děkuji

Možná ano, ale zase to bude nový účet.

Facebook Messenger chce Facebook účet. Pokud nechcete používat Facebook tak si nainstalujte Whatsapp nebo Telegram