» Poradna » Web a internet

Messenger

Dobrý den, mám messenger založený pres svoje telefonní číslo už několik let. Chtěla jsem si založit i facebook pod stejným telefonním číslem a automaticky se mi vytvořil nový messenger. Ke starému messengeru se nemůžu přihlásit protože oba účty jsou pod stejným telefonním číslem.. chtěla bych ten nový smazat a vrátit se k tomu starému..poradíte mi prosím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Tohle je bohužel konečná, máš už jej nový profil.

Taky se mi to stejné stalo. Poté jsem zjistil, že Ksichtbook chce fotku občanky k tomu, abych se na svůj starý messenger opět přihlásil. Vykašlal jsem se na to a nechal si messenger nový. Nebudu přece Cukrbergovi posílat svoji občanku