» Poradna » Mobily

Messenger

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Mám mobil Nokia Lumia 535 a od dnešního rána mě nejde messenger. Z ničeho přestal jít, zkoušela jsem ho odinstalovat a znova nainstalovat a stejně nic. Zkoušela jsem tam přihlasit bráchu, přitele a pořád to nejde. Vypinala jsem mobil a zase zapinala, baterku jsem vytahla a znova ji tam dala a stejně nic. Zkouším to cely den a nic. Vždycky když se chci přihlasit tak mi to ukáže tenhle text: Momentálně se nejde přihlásit. Username is not a member of the user table. (překlad: Uživatelské jméno není členem uživatelské tabulky). Mám to nastavené tak, že když se přihlasim na Facebook tak mi pokažde přijde smska, že se někdo přihlasil. Smska mi přijde i ted když se chci přihlasit na ten messenger, ale ono to nejde a stejně smska přijde, že se někdo přihlasil. Vubec si nevim rady, uměl by mi někdo poradit? Předem děkuji za každou odpověď a přeji hezky zbytek dne. :)

Odpovědi na otázku

Může to být třeba chybná aktualizace nebo nechtíc editované soubory v paměti. Zkusil bych se vrátit na nějakou předchozí verzi, která fungovala. Popřípadě stáhnout nějakého klienta třetí strany - pro WP konkrétní neznám, ale pro Android je jich spousta.

Pravě nemam Android, jak jsem psala mam Lumii to znamena Windows. Neumel by jste mi poradit trošku vic abych vubec vedela co mam udelat aby to slo? Dekuji

Jo, vím že to není Android - to jsem myslel jen jako příklad, že pro tento systém vím o různých appkách, takže pro WP určitě taky něco existuje Najít nastavení aplikací, tam se zkusit něj doklikat k obnovení starší/tovární verze, nebo si najít ve Store slovo "Messenger"; třeba nějaké aplikace, co umí komunikovat přes FB chat vylezou..

Asi to chce se podivat zda neni aktualizace.Obchod Messenger a kouknout,u android to tak funguje.Tu by to melo byt stejne jen asi jinej obchod nez google play.

Tak stalo se mi úplně to samé.Taky u Nokie.Podařilo se to nějak odstranit?

Pomůže odinstalovat a nainstalovat znovu ;)

Mam uplne stejný problém,stara verze messengeru přestala pracovat a nejde s tim nic delat.odinstalovat a naistalovat znovu teda nepomohlo..uz se to někomu podařilo a jak???diky lenka

Jsem na tom stejne. Odinstalovani a nainstalovani jinych verzi nepomaha.

No dobrý den mě dělá úplně to samé vimazala jsem si messenger a chtěla jsem ho zpátky a reklo mi to že se musím přihlásit ale přihlasovala jsem se furt a pořád tovnejde a moc to potrebuju

Problém je velice jednoduchý. Facebook zrušil podporu messengeru pro Lumie s Windows 8.1 a starším. Dále v odkazu. https://l.facebook.com/l.php