» Poradna » Mobily

Messenger pro android kitkat

Zdravim. Potreboval bych rozlousknout zda je nejaka moznost instalace facebookoveho messengeru do tlacitkoveho mobilu s androidem kitkat 4.4 (allview M9 connect). Facebookovy ucet mam zruseny systemem, kdy mi zustal messenger. Google play mi neustale rika, ze nemam zaregistrovane zarizeni, nebo nejsem prihlasen i kdyz v obou pripadech ano.Diky.

Odpovědi na otázku

FB účet môže byť v telefóne "zrušený", na FB asi nie je deaktivovaný, takže po prihlásení by mal fungovať.Messenger z Google Play nestiahneš, pokiaľ nemáš tam účet. Môžeš ale skúsiť stiahnuť APK z webu tretej strany: https://www.apkmirror.com/ - sú tam dve APK Messengera - Facebook Messenger Lite a Facebook Messenger. Budeš musieť ale povoliť inštaláciu APK tretej strany v mobile.