» Poradna » Mobily

Messenger nezobrazuje upozornění

Ahoj... prosím o malou radu - Převedl jsem si telefon do továrního nastavení, "rozběhl" systém a stáhnul si messenger. Problém je, že po zapnutí wifi mi messenger "nepřijme" zprávy a nezobrazí mi je v horní liště, jak by měl. Zprávy se vždy dostaví až poté, co zapnu messenger. V nastavení i v samotném programu mám upozornění a notifikace zapnuty, nepomohlo restartování, přeinstalování... už nevím. Dokázali by jste mi poradit? Děkuju

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, zapomněl jsem napsat, o jaký mobil jde Je to Xiaomi Mi4c s 16GB úložištěm...

miui mnohem agresivněji sundavá app na pozadí - zkus jít do nastavení a tomu messengeru povolit běh a používání dat na pozadí

Promiň, ale moc jsem to nepochopil - myslíš to, aby aplikace běžela na pozadí, ikdyž ji zrovna nepoužívám? = aby byla pořád spuštěná a já byl stále online? Nebo že ikdyž ji ve "správci aplikací" ukončím, tak i tak pojede?