» Poradna » Ostatní

Messenger na android7 zmizel z pozadí

Dobrý den, z plochy u telefonu Honor s operačním systémem Android7 zmizela ikona pro messenger. Pokud se znovu nainstaluje, vůbec nereaguje, neotevírá se, vždy mi to skočí zpět na plochu. Může to být ne/podporou? Děkuji

Odpovědi na otázku

A naco aktualizujes aplikacie? Koli blbym emoji? Ja mam na telefone messenger este snad z doby kamennej a robi to co ma, posle co potrebujem. Samozrejme bez bielych cernochov a 265 pohlavi.

Nejde o můj telefon, ale i tak myslím, že majitelka nic neaktualizovala. Prostě tvrdí, že ikona zmizela a když se přes google play stáhne nově, vůbec to nereaguje, jako by tam vůbec nebyla. Jen je tam ikona, jak jsem psala v dotazu.

Tohle teď řeší hodně moc lidí, stejný problém, snad jen počkat, až facebook vydá patch, co tohle opraví.