» Poradna » Programy

Messenger bez facebooku

Prosím o radu zda je možné a pokud ano tak jak získat účet na messengeru lite bez účtu na facebooku. Na úvodní stránce je Nejprve se přihlaste pomocí fcb účtu.Díky

Odpovědi na otázku

ne nejde to, kdyz je tam musis mit facebook, tak ho musis mit, ach jo, tahle generace je vazne na nic, pochopit tak lehkou vec, zaloz si facebook, facebook je dobrej.

Díky za odpověď slušně jsem se zeptal nějaké invektity jsou úplně zbytečné.

1) FB messenger lze používat i bez FB účtu2) ne, FB fakt není dobrej

Díky za normální odpověď můžete mi poradit teda jak se tam přihlásit bez účtu na FB. Díky

Otázka je, jestli to jde přes Messenger lite. Nemůžu vyzkoušet, používám to s FB účtem, ale Messenger jde používat i bez FB účtu, to je fakt. Akorát pozor na jednu věc, je potom vázaný na telefon a když vyměníš/ztratíš/rozbiješ telefon, tak už se nedostaneš k původním konverzacím a s novým telefonem budeš muset založit nový. Takže je na zvážení, jestli přeci jen ten FB účet založit, však do něj žádné soukromé informace dávat nemusíš.

Jenže i když bych tam dal telefonní číslo tak to chce heslo který neznám pořád to píše přihlaste se přes FB. Ach jo asi si tu blbost budu muset pořídit.

Už několik let může být Messenger používán i bez účtu FB, takže 100% to jde. Jen přijít na ten trik. Možná to nepůjde přes Messenger lite, ale jen přes plný Messenger. Nicméně z důvodu možné přenositelnosti je to přeci jen pohodlnější s FB.

dík moc tak to jde v plné verzi. Uvidím co bude dál. Moc jsi mi pomohl

Obávám se, že úplně na nic je tvoje "rada". Účet v Messengeru samozřejmě lze mít i bez účtu FB.

Lze používat jen messenger.com nebo messenger v mobilu.

JAK NASTAVIT MESSENGER