» Poradna » Web a internet

Messenger bez Facebooku

Ahoj.Dočetl jsem se že je již i v ČR možné používat Messenger bez účtu na Facebooku.Nainstaloval jsem si tedy do mobilu s Windows Phone 8.1 pomocí Store aktuální Messenger a spustil jsem ho.Bohužel mám zde jen možnost přihlásit se pod účtem Facebooku nebo si tento účet vytvořit.Žádná možnost přihlášení zadáním svého mobilního čísla tu nevidím.Mám špatnou verzi Messengeru nebo to už pro WP 8.1 nedělají?

Odpovědi na otázku

To ses to bohužel dočetl hodně pozdě :) Jednak možnost Messengeru bez FB existuje už dost dlouho a hlavně WP (natož 8.1) už dávno nikdo nepodporuje. Takže nové možnosti aplikací se tam už vůbec nedostanou. Takže jedině vyměnit telefon za jiný. Nicméně Messenger bez účtu FB silně nedoporučuji, protože účet je potom vázaný na konkrétní telefon a z případného nového telefonu se už k účtu a zprávám v něm nedostaneš. Takže je velmi rozumné si FB účet vytvořit, ten je potom přenosný na libovolné zařízení. Však tě nikdo nenutí do FB účtu dávat údaje, které bys nechtěl.

Tak můj problém vyřešil program WhatsApp.Nainstaloval jsem si ho na mobil s WP 8.1 i na PC a funguje výborně.DOPORUČUJI !!

WhatsApp neřeší problém s Messengerem, protože s ním nemůžeš komunikovat s lidmi, kteří používají jen Messenger ;)

Jeden nesmysl za druhým! Že byla ukončená podpora některé z verzí Windows neznamená, že nefunguje a že není používaná. Jistě, že starý systém nezvládne některé nové funkce programů, ale zde řešeného Messengeru se to nedotýká. Messenger "vázaný na číslo" telefonu je vázaný na číslo, ne na telefon. Číslo je potřeba jen k přihlášení. Ověřovací kód přijme třeba i historická Nokia 3310. Na ní můžu mít i historickou SIM kartu s "věčným" číslem pro podobnou potřebu a běžně používaný tip telefonu můžu změnit, kdy se mi zachce, ale kvůli Messengeru rozhodně nemusím.

Pokouším se na mobilu s androidem nainstalovat Messenger a zprovoznit jej bez registrace na facebooku. Jinou možnost než založení účtu na facebooku mi žádná apka z googleplay nenabízí. Tak mi poraďte kde se dá apka Messengeru bez facebooku stáhnout. Já ji nenašel.Díky M.V.

Také mám takový problém. Dcera si chtěla nainstalovat Messenger a jako jedinou možnost zprovoznění to nabízí vytvoření účtu na Facebooku. A to vzhledem k jejímu věku rozhodně nehrozí...P.K.

google play v mobilu

Ale já komunikuji s lidmi kteří mají jen Messenger.............Tedy mají účet na Facebooku a jako jedinou komunikační aplikaci mají ten Messenger.

A proč jsi psal 5.6., že tvůj problém vyřešil WhatsApp? :) S ním nemůžeš komunikovat s lidmi, co mají jen Messenger. Bohužel, budeš muset pořídit jiný telefon, protože na WP8.1 už za chvíli nic neseženeš.

Používám Messenger bez Facebook účtu a mimo z telefonu a tabletu také z notebooku s Windows XP Home. Tak nutnost pořizovat si jiný telefon je nesmysl.

WhatsApp bude na win phone kazdou chvilku nepodporovany, stejne budes muset koupit novy telefon.

hele ja mam ZTE ale mam verzy 1.7.7 a me to slo na e mail a cislo

Jak toze zemi nejde fb

musis mat zriadeny email v gmail.com

pwselxe

Potřebují obnovit messendr

Mám problém protože jsem měla starý facebook účet a přes něj mesenger no ale potom jsem si zařídila nový mesenger ale se stejným tel. číslem jako ten předchozí a teďka nejsem schopná se prihlásit na svůj účet ...

Ahoj,prosím o radu.Dostala jsem výhružné zprávy na messenger.Chtěla jsem je vytisknout pro policii,ale bohužel byly smazány.Jak je možné,že byly smazané.Děkuji za odpověď.