» Poradna » Web a internet

Messenger aktualizace účtu

Ahoj,Kamarádka si kdysi založila účet na messengeru jen na telefonní číslo. Nyní se jí ukázala zpráva, že začátkem určitého měsíce se jí účet zamkne nebo co. Nyní ten čas nastal a mess jí ukazuje, aby ei účet aktualizovala, k tomu se potřebuje přihlásit, ale heslo ji píše, že je špatně, i když zadává správné. Zkoušela si jej i změnit, mobil má stejný. Nevíte kde je problém?Osobně si myslím, že jí účet prostě zablokovali a bufe si muset udělat jiný, ale třeba jste se s tím někdo setkal a našel řešení.Díky.

Odpovědi na otázku

Zdravim,ano tento stejny problem mame taky.Takze netusim kde je problem ale nejspis si budeme muset zalozit ucet novy.

Provozovat nebo si založit Messenger bez Facebook účtu už není možné, takže si musí založit Facebook účet a používat Messenger přiřazený k fcb účtu. Zároveň tím přijde o veškeré chaty v původním Messengeru, protože nejdou vzájemně propojit.

Mám messenger bez FB, jen to po mě chtělo datum narození. Vše mi funguje.

Mám ten stejný problém. Když zadám aktualizovat heslo přes sms přijde mě potvrzovací kód. Zadám nové heslo, ale napíše mě to unkown error. Takže tak. Nevím co s tím. FB nechci a messenger mám jen kvůli známým.

Tak doporuc znamim nieco bezpecnejsieho a vyhodte messenger, ak nebudu chciet tak mas smolu, bud si zalozis FB ucet, alebo nebudes ich podmienky respektovat a odinstalujes to z telefonu prec.

to boli časy keď sa ešte nevyzadoval facebook na messenger účet...

Kdoví co s tím dělá, řešil jsem to v posledních pár týdnech u několika lidí, všem to píše od 1.11, aktualizovat to jde, přijde potvrzení o akt. ale z účtu nemůže posílat ani příjmat. Takže důležité věci kus pokuse vydolovat a postupovat jak tu všichni píšou. Varováním je pak nepoužívat ošizené věci, když není problém vytvořit FB účet kde nic není, vše bude fungovat a získám přístup k odkazům na FB

Ahoj