» Poradna » Ostatní

Messenger - zrušil se sám od sebe účet

Zdravím,mamka měla messenger, ale pouze přes tel. číslo, neměla založený FB účet. Dnes se jí messenger zablokoval s tím, že její tel číslo bylo použito na založení FB profilu (ok, i na netu jsou různé články, že už nebude možné mít mess bez fb účtu), ale jde mi o to, že se jí bez upozornění založil nový účet pod stejným jménem, ale staré konverzace nejsou, nemá tam ani lidi se kterými si psala. To už asi nebude možné nějak dohledat, že?

Odpovědi na otázku

Asi ti neporadím, protože nic z uvedeného nepoužívám, ale napadlo mně jestli by nepomohlo aplikaci Messenger aktualizovat.