» Poradna » Programy

Messenger - zobrazení náhledu zpráv

Ahoj, nevíte někdo jak nastavit náhledy zpráv Messengeru? Dřív když mně přišla zpráva přes Messenger, tak se mně nahoře na mobilu objevil náhled té zprávy - zkrátka přímo text co mně kdo psal. Teď jsem aktualizovala aplikaci (Messenger 107.0) a je to bohužel bez náhledu na text. Nevíte jak to nastavit aby ta zpráva měla náhled textu jako dřív? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Otevři Messenger, nahoře vpravo malou kuličku se svým obrázkem. Klikni, nastavení, upozornění, náhledy zpráv :)

Hmm tak tím to není.Náhledy jsou zaplé,ale stejně se při sdílení nezobrazují.Pouze link.

Jak jsi to vyřešil?Mám to samé.Díky

Mam prosbu, povedlo se Vam to opravit? Take mi to zacalo dělat.

Moc diky