» Poradna » Web a internet

Messenger - špatný čas

Zdravím, obracím se s dotazem ohledně aplikace Facebook Messenger. Již několikátý den mi Messenger ukazuje úplně jiný čas, než je aktuální. Například odešlu zprávu v 9:00 ale čas odeslání je někdy ve tři ráno, taktéž i s doručením zpráv od přátel. Navíc u všech uživatelů kteří jsou offline mám napsané, že online byli před 6 hodinami, i když byli online třeba před pěti minutami.Navic teď mi Messenger přestal načítat chat, pořád to načítá, ale nikdy se nezobrazí. Nevíte si s tím prosím někdo rady? (Podotýkám, že aplikaci jsem zkoušela několikrát odinstalovat a znovu nainstalovat, nepomohlo nic :(S pozdravem Nicol.

Odpovědi na otázku

Taky to tak mám a nevím co s tím 😑😞

Já jsem mela stejný problém... Od instalovala jsem jak MSG tak fb. Restartovala telefon, a hlavně změnila časové pásmo na pásmo pro ČR! To asi podle me byl ten problém... Pote jsem obě aplikace znovu nainstalovala a už běží tak, jak maji.

Měl jsem stejný problém dlouho .. taky jsem Messenger od/instaloval .. nic nepomohlo a když tak asi na minutku .. stačí si změnit časové pásmo na nějaké stejně jako máme mi . Já dal třeba středoevropské Amsterdam ... A vše je zas v pohodě . Díky za rady a taky doufám že někomu s tím poradím. Protože vím jak otravný bylo mít vše o 5hidin posunuté a nemít možnost vidět minuty kdy byl člověk naposled přihlášen .

Dobrý den chci se zeptat,vyřešila jste svůj problém nějak? Taktéž se mi to stalo a nevím jak to řešit. Děkuji za odpoved