» Poradna » Programy

Message box c#

snažím se naprogramovat trolící "virus" ale nedaří se mi opravit chybu v message boxu. snažil jsem se to najít na internetu ale stále nechápu jak to funguje. tady je celý kód:namespace ConsoleApplication1{ class Program { static void Main(string[] args) { for (int x=0;x<5;x++) { System.Threading.Thread.Sleep(10); object MessageBox = null; MessageBox.Show("Váš počítač je nyní zavirován","vir"); } } }}vým že jako vir by to určitě neobstálo ale troll je to dobrý :D

Odpovědi na otázku

typ "object", do kterého je navíc přiřazen null, nemá metodu Show()asi jsi chtěl spíš volatSystem.Windows.Forms.MessageBox.Show()jinak samozřejmě výtvor jako takový je řádně dementní

P.S. volat v konzolové aplikaci messagebox jsi vymyslel sám?

Treba to neni konzolova aplikace, jen tam zapomel "using System.Windows.Forms", a jako virovy program je to vyborny IMHO

Použít GUI v konzolové aplikace by mělo jít v poho, jen by bylo dobré Main označit atributem STAThread.

Než budeš dělat pitomosti podívej se sem http://geftgames.sweb.cz/programs/Lern%20hacking/b...