» Poradna » Programy

Měření vzdálenosti na ploše

Zdravím
Hledám program, který by uměl měřit vzdálenosti na prac. ploše widows a to nejen ve vodorovném, nebo kolmém směru, ale odkudkoliv kamkoliv.
Díky C.

Odpovědi na otázku

Mouse meter.

Kdysi jsem ho používal, měří spoustu blbostí a dělá přehledné statistiky. Tenkrát se mi tak líbil, že jsem si ho chtěl od autora koupit v plné verzi, napsal mi, ať mu pošlu pohled (pro neznalé - to je to papírový se známkou) a až mu dorazí, že mi pošle serial key. Tak jsem koupil ten nejúchylnější pohled, co jsem našel (něco s dinosaurama) a poslal mu ho a dodnes mám někde schované licenční číslo

Oprava, jmenovalo se to Mouse Tachometer.

SmallMeasure
Jednoduchý, přesný, portable. Nevím kde jsem ho získal - odkaz v about nefunguje. Zašlu klidně e-mailem.