» Poradna » Programy

Mercury iXA333i 256MB

Aký máte nazor na tento mp3 prehravač Mercury iXA333i 256MB.Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Mne sa pači tiež zvažujem jeho kupu a pozeram iternetove shopy kde ho maju najlacnejsie zatial som nasiel na http://www.kkcentrum.sk/index.php 2750,-Sk s DPH ak mas niekde lacnejsie daj prosimta vedieť. Asi som ti moc neporadil ale aspon snaha cau.

je pekny, jeste kdyby jste videli verzi ktera se prodava v rusku, ta je designove hezci. jedinej (ale VELKEJ) problem vidim v nepodpore adresaru. a novej firmware uz zrejme neprijde, produkt je to relativne starej

No já ho mám asi 2 měs. a jsem s ním celkem spokojená, jenom jsem si přikoupila ještě 256MB kartu, jen mě štve, že neumí složky, to je tak asi jediná jeho chyba.

Pokial viem tak Mercury je low-end výrobca - takže kvalitu by som tam nehladal a radšej sa mu vyhol

No mám ho už nějaký čas  a až na zmiňované adresáře je fajn, když uvážím jaké válečné podmínky (pády, nárazy,  vodu, sníh) už zažil tak bych neměnil a tedy nevyhýbal bych se mu :) ...Creativ co jsem měl předtím byl super(ovládání,zvuk,podpora) ale moc tedy nevydržel a teac úplná sra....

Dají se přesouvat soubory s karty na interní paměť a opačně. Chtěl jsem ho občas použít pro uložení fotek z karty foťáku.Díky za odpověďStanda.brno@seznam.cz

Ako je mozne ze predajca - http://www.hej.sk/index.php ze: -Lze přehrávat i soubory uložené ve složkách  a z vasej odpovede vyplyva ze to mozne nie je??

jj

h

A co vydrz?

dsa

uz len z toho nazvu sa mi zdvyha zaludok... mercury

Ja mám doma tiež takýto MP3 a chová sa tak, ze rádio ide, ale ked doneho nakopírujem dáku MP3 alebo WMA tak vôbec nejde prehrat... dám play a akoby sa nič nedialo.. a takisto to robý aj ked chcem nieco nahrat z mikrofónu, Nahrat to nahrá, ale neprehrá... Má s tým ešte niekto skúsenosť...?

ne, mě se chová naprosto normálně, mám ho asi půl roku a jede v pohodě, zajdi s ním tam, kde jsi ho koupil, ať to vyzkoušejí.

Chci se zeptat, jestli v něm někdo zkoušel gigovou kartu, dal jsem do toho 1GB a ačkoliv se přehravač tvářil jako že tam je, žádné soubory z toho nepřehrál a ani ji nenašel při připojení do počítače,vďaka