» Poradna » Ostatní

Merače na radiátoroch.

Neviem, či je tu niekto fundovaný, ale skúsim. Na radiátoroch su podlhovaste digitálne merače rozmerov cca 10 x 3 cm. Striedavo ukazuje dve cisla - 1845 a 2566. Tieto cisla tam su rovnake ci je radiator teply alebo studeny. Otazka znie - zeby to bolo pokazene a tym padom som v prdeli a nic neusetrim?

Odpovědi na otázku

Je zrejme pokazený. Mal by ukazovať hodnotu: 3112, počrt dl.z r. 2008,ďalšie dve čísla a na záver aktuálnu hodnotu. Najdi si prené údaje podľa typu merača na internete.

volej toho debila, co ti tu kravinu naistaloval, a žádej okamžitě výměnu

Jestli je rozbitý tak právě maximálně ušetříš Ale ta čísla se můžou měnit pomalu; topná sezona teprve začala. Nevím jestli ti rozumím, co je u tebe "podlhovaste"?

Podlhovasty = podelny
dlzka = delka

Koniec jazykovej poradne

Díky

podlhovastý=podlouhlý, bratře slovane.